אין מוצרים בסל הקניות שלך
close
חיפוש
Filters
הצג
מיין לפי
הצג בעמוד

אסטריקס הגאלי

השנה היא 50 לפני הספירה והרומאים שולטים. כפר קטן אחד לא מוכן להכנע ובראשו אסטריקס ואובליקס ושיקוי פלא שנותן להם כוחות. אחת מסדרות הקומיקס הטובות, המצחיקות והשנונות ביותר שיש. מתאים לכל הגילאים.
₪84.00

אסטריקס וקליאופטרה

אסטריקס ואובליקס בונים ארמון, והם לא מתכוונים לוותר! יוליוס קיסר משמיץ את המצרים וקליאופטרה כועסת! המלכה העצבנית מבטיחה לו שתוך שלושה חודשים הנתינים שלה יבנו לו ארמון לתפארת ויוכיחו עד כמה הוא טועה. המשימה מוטלת על האדריכל סרגליס, שלא יכול לעמוד בלוח הזמנים הבלתי אפשרי. אסטריקס ואובליקס באים לעזור, אבל מתברר שלבנות ארמון זה החלק הקל של המשימה
₪84.00

אסטריקס מרבד הקסמים ועוד סיפורים - ASTERIX

אוגדן של אסטריקס, אחת מסדרות הקומיקס השנונות, המצחיקות והמבדרות ביותר שיש. האוגדן מכיל שלושה סיפורים: מרבד הקסמים, הנשק הסודי ואובליקס בים.
₪70.00 ₪75.00

ארנה 2

ם הגיעו לעולם של ארנה, הם הבינו שהם בקרב על חייהם. איך מתקדמים מכאן? בזמן שקווין משתתף בקרבות רחוב, גבריאל מנסה לפתח תוכנית כדי למנוע אבדות בקרב הבא. הוא לא יודע שאויב מסוג אחר מחכה להם בזירה. אויב שישבש הכול ויעמיד את כולם בסכנה. בו־בזמן, קאליגן מנסה בכל הכוח לגייס את גבריאל. מאז מותו של האלוף הקודם, כל מי שקאליגן חייב לו כסף מתחיל לאבד את הסבלנות ואת המעצורים. האם גבריאל יכול להציל אותו? חלק שני בסדרת מנגה מלאת אקשן, דמויות מהפנטות, קרבות אפיים ומפלצות שריריות, שכתובה על פי כל כללי הז'אנר. סדרה לנוער בוגר שלוקחת את גיבוריה אל קצות היקום, ומשאירה את קוראיה על קצה הכיסא.
₪84.00

באטמן הבדיחה ההורגת - BATMAN THE KILLING JOKE ABSOLUTE HC

הקומיקס הטוב ביותר שיצא לג'וקר עכשיו במהדורת אבסולוט. המהדורה הזאת גדולה יותר, איכות הדף וההדפסה טובים יותר ובנוסף מקבלים כל מיני תוספות מדליקות כמו אומנות שלא פורסמה בעבר ועוד.
₪200.00 ₪250.00

באטמן והג'וקר - BATMAN AND THE JOKER THE DEADLY DUO DELUXE EDITION HC

באטמן וג'וקר חייבים לשתף פעולה כדי להציל את הארלי קווין ואת המפקח גורדון שנחטפו על ידי מתחזים של הג'וקר. החבר'ה של באטמן לא מרוצים מהשיתוף פעולה המוזר הזה וכל העולם של באטמן מתהפך לגמרי. סיפור אקשן, מתח מצוין עם אומנות מרהיבה של הצייר האדיר מארק סילבסטרי.
₪150.00

באטמן ורובין 1 - BATMAN AND ROBIN #1

באטמן ורובין חוזרים בסדרה חדשה. בזמן שמספר אויבים של באטמן מתאגדים ומנסים להרוס את העיר גותאם, נבל חדש ומסתורי משקיף על הכל מהצד ומחכה לרגע הנכון להתערב.
₪25.00

בוב ספוג סופר מייטי ג'קס - MIGHTY JAXX SPONGEBOB SUPER BLIND BOX

בובת אספנות במהדורה מוגבלת של בוב ספוג מאת הסטודיו מעצבים מייטי ג'קס. המחיר הוא לבובה אחת. מדובר בקופסת הפתעה, אי אפשר לבחור בובה ספציפית.
₪85.00

בובת פופ PLAY-DOH CONTAINER POP

This Pop! features a container of Play-Doh, proudly holding a star shape that it has managed to create.
₪60.00

בובת פופ אווטאר - AVATAR THE LAST AIRBENDER APPA WITH ARMOR POP

This Pop! features Appa as the warrior in Aang’s peculiar dreams. Covered in armour and fitted with swords, Appa is prepared to bring honour to your collection.
₪150.00

בובת פופ אווטאר - AVATAR THE LAST AIRBENDER FLOATING AANG POP

This Pop! features Aang, the last surviving Airbender, a monk of the Air Nomads' Southern Air Temple, floating in mid-air.
₪70.00

בובת פופ אינויאשה - INUYASHA WITH NOODLES POP

Launching in 1996, Inuyasha is a Japanese manga series that tells the tale of Kagome Higurashi. This 15-year-old schoolgirl from modern-day Tokyo is transported to the Sengoku period of Japan after falling into a well in her family shrine. Here, she meets the half-dog-demon, Inuyasha.
₪65.00

בובת פופ אקוומן - AQUAMAN AND THE LOST KINGDOM AQUAMAN POP

Pop! Aquaman from Aquaman and the Lost Kingdom is here to make a splash in your DC collection. Dressed in his hero suit, he holds his trident heroically. With the world at stake, Aquaman sets his sights on something deeper.
₪60.00
הצג
מיין לפי
הצג בעמוד