אין מוצרים בסל הקניות שלך
close
חיפוש
Filters
RSS

חדשות

יום קומיקס חינם 17.05.24 - יום ראשון 05 מאי 2024
קומיקס וירקות חוגגים את יום קומיקס חינם 2024 ביום שישי, ה- 17 למאי. חוברות בחינם, מבצעים ומתנות מיוחדות!!!
פרטים
יום קומיקס חינם 05.05.23 - יום חמישי 20 אפריל 2023
קומיקס וירקות חוגגים את יום קומיקס חינם 2023 ביום שישי, ה- 5 למאי. חוברות בחינם, מבצעים ומתנות מיוחדות!!!
פרטים
יום קומיקס חינם 06.05.22 - יום חמישי 28 אפריל 2022
קומיקס וירקות חוגגים את יום קומיקס חינם 2022 ביום שישי, ה- 6 למאי. חוברות בחינם, מבצעים ומתנות מיוחדות!!!
פרטים
המשלוח השני של יוני הגיע - יום חמישי 17 יוני 2021
הגיע משלוח חדש ואיתו מגוון קומיקסים לכבוד חודש הגאווה. בנוסף הגיעה סדרה מסקרנת של סופר-גירל, אוגדן בשחור לבן ואדום של הארלי קווין, אוגדן חדש של ריק ומורטי, קומיקסים של מלחמת הכוכבים ועוד. לאגף המנגה הגיעו כרכים חדשים לאיש המסור, דרגון בול סופר, אקדמיית הגיבורים שלי, קוטל השדים ועוד. למחלקת הפופים הגיעו סיינפלד, ריק ומורטי, לילו וסטיץ' ומורטל קומבט.
פרטים
המשלוח של פברואר-מרץ הגיע - יום חמישי 18 מרץ 2021
הגיע משלוח חדש ואיתו המון סדרות וחוברות מיוחדות חדשות: חוברת מיוחדת של די-סי שמציגה את העידן החדש של יקום הגיבורים, סדרה חדשה בכיכוב הג'וקר, סדרה חדשה של באטמן מאת מגוון יוצרים נהדרים, מגוון סדרות חדשות של אימאג' קומיקס, סדרה חדשה של האקס-מן שלוקחת אותנו לשנות ה-90, סדרת אקשן חדשה של ספיידרמן ועוד.
פרטים
המשלוח הראשון של דצמבר הגיע - יום חמישי 10 דצמבר 2020
הגיע משלוח חדש ואיתו החוברת הראשונה בסיפור של האל הרשע נול שמגיע לכבוש את כדור הארץ, אוגדן של הנוסע השמיני על פי התסריט המקורי, עיבוד של הספר חולית לקומיקס, סדרה חדשה של סיפורי באטמן קצרים בשחור לבן ועוד. בנוסף, הגיעו ספרי מנגה חדשים כמו: Chainsaw Man 2, Demon slayer 19, Dragon Ball Super 11
פרטים
הגיע המשלוח האחרון של נובמבר - יום חמישי 03 דצמבר 2020
הגיע משלוח חדש ואיתו סדרה חדשה שמציגה נקודת מבט קצת שונה על יקום הגיבורים של די-סי, אוגדן של הסדרה המופלאה שלושת הג'וקרים, אוגדן חדש של ריק ומורטי, מגוון אוגדנים מעולם האקס של מארוול, מגוון אוגדנים של מלחמת הכוכבים ועוד. בנוסף הגיעו מגוון מנגות חדשות ובובות פופ חדשות.
פרטים
המשלוח הראשון של נובמבר הגיע - יום חמישי 19 נובמבר 2020
הגיע משלוח חדש ואיתו חוברת מיוחדת בכיכוב השותפה החדשה של הג'וקר, אוגדן ראשון לבאטמן וסופרמן, חוברת מיוחדת של ריק ומורטי, אוגדן ראשון לסדרה החדשה והנהדרת של ת'ור ועוד. בנוסף, הגיעו מגוון של מנגות חדשות כמו ג'וג'ו מספר 7. באגף הבובות, קיבלנו המון בובות פופ חדשות של ספיידרמן, הטרולים, שחקני כדורסל ועוד.
פרטים
המשלוח של אוקטובר הגיע - יום שלישי 20 אוקטובר 2020
הגיע משלוח חדש וענק שכולל את החוברות, האוגדנים והמנגות שיצאו במהלך 4 השבועות האחרונים.
פרטים
המשלוח הראשון של ספטמבר הגיע - יום רביעי 09 ספטמבר 2020
הגיע משלוח חדש ואיתו החוברת הראשונה בסדרה בכיכוב שלושת הג'וקרים, סדרה חדשה ואפלה במיוחד של קונסטנטין, סדרה חדשה באווירה קלאסית של ארבעת המופלאים, אוגדן שמתחיל את העידן החדש של האקס-מן ועוד. הגיעו כרכים חדשים למגוון מנגות פופולריות כמו: Demon Slayer, Dragon Ball Super, Dr Stone בנוסף, הגיעו בובות פופ חדשות של אקדמיית הגיבורים, הזומבים של מארוול ועוד.
פרטים